Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2015.

Érettségiző diákjaink száma:

118 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

118 fő (100%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

110 fő (93%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

110 fő (93%)

-- ebből külföldi egyetemre felvett diákjaink száma:

0 fő (0%)

A felsőoktatásba sikertelenül felvételizők száma:

6 fő

A felsőoktatásba nem felvételizők száma:

2 fő

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

13.A

Ádám Blanka

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnök

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Bara István

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Battyányi Előd

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Bertus Róbert István

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

energetikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Csaba Dóra

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Dima Péter

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Farsang Mónika

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Füle András László

BCE-ÉTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Élelmiszertudományi Kar)

élelmiszermérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Gősi Gabriella

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

vegyészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Horváth András

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [fizikatanár (természettudományos gyakorlatok); matematikatanár]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Horváth Rudolf

BME-TTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.A

Juhász Zoltán

BME-TTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kálló Márton

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kerekes Gergő

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kovács Adrienn Teodóra

NKE-HHK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar)

katonai logisztika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Markovics Tamás

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Meinczinger Márk

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Muraközy Valéria

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Müller Enikő

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Petrovai Noémi

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Rédey Eszter Júlia

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Renkó Tamara Anikó

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Rostás-Farkas Bertalan

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Strommer Noémi

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Széplaki Máté

BCE-ÉTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Élelmiszertudományi Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Tokai-Kiss Robin Pál

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Tompa Júlia

BME-ÉMK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Tóth Katalin

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Varga Zsolt

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Vathy Nóra Noémi

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Bara Bernadett

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Boross Tünde

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Böhm Petra

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Csepely Réka Alexandra

PTE-ETK
(Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás [gyógytornász] (Zalaegerszeg)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Dombay Nikoletta

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.B

Farkas Gábor

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

műszaki menedzser

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Gál Boglárka

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Gál Fruzsina

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

turizmus-vendéglátás (magyar nyelven) (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Kamondy Katalin

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Király Anna

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Kovács Attila Richárd

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [földrajztanár; magyartanár]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Kupcsik Júlia

KRE-BTK
(Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Magasházi Szimonetta

PE-MFTK
(Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar)

germanisztika [német]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Melich Dóra

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika [német]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Németh Éva Mária

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

emberi erőforrások

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Néninger Henrik István

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Neumann Róbert

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Rafai Anita

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

műszaki menedzser

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Schönwald Laura

NYME-BPK
(Nyugat-magyarországi Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar)

óvodapedagógus [nemzetiségi óvodapedagógus (német)]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Szente Fanni Luca

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Luca tanulmányait azonban Németországban, Mannheimben az Universität Mannheim Betriebswirtschaftslehre szakán kezdi meg.

13.B

Tankó Viktória

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Tilesch Bálint Iván

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Tomkó Judit

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

szociális munka

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Vincze Botond

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.C

Balogh Marcell

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.C

Bónácz János

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Dobai Botond

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Dobos Eszter

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [informatikatanár; német nyelv és kultúra tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Dömötör Szilárd

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Fenes Áron

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Foki Diána

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Földvári András

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Hegyi Levente

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Horváth Tamás

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Kovács Kornél

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Kövér Márton

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Kövesi Gáspár

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Muraközy Berta

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Nagy Ábel Imre

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Nagy Anna

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.C

Pálóczi Gábor

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Petrovics Kornél

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Pigler Péter

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Straub Enikő

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

szlavisztika [orosz]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Székely Ádám

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Telek István

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Tóth György László

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Vajda Bertalan Kálmán

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Babos Máté

SZTE-ÁJK
(Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

3.

13.D

Csörnök Dániel

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Költségtérítéses.

7.

13.D

Erdei János

PE-MK
(Pannon Egyetem Mérnöki Kar)

gépészmérnöki (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Halmai Fanny Adriána

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Harmati Hajnalka

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

1.

13.D

Horváth Dorottya Kata

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

3.

13.D

Korcsog Andor

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

szociológia (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kun Boglárka

BME-ÉMK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

László Bálint

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Lendvai Ákos

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.D

Masszi Richárd Bence

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Nagy Gréta

KRE-ÁJK
(Károli Gáspár Református Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

emberi erőforrások

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.D

Orsós Péter

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

keleti nyelvek és kultúrák [arab]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Somogyi Fanni

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Stadinger Szilárd

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Szabó László

SZTE-TTIK
(Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar)

molekuláris bionika mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Szalkai Éva

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Szilágyi Alex

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Tajti Virág

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

szabad bölcsészet

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Tollár Patrik

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [földrajztanár; történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Tóth Dóra

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Vargha Andrea

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.